Suplementy dla wegetarian

Wegetarianizm to sposób odżywiania wykluczający z diety mięso, ale też filozofia i styl życia. Decyzja o niejedzeniu potraw mięsnych nie powinna być spontaniczna, ale poprzedzona głębokim przygotowaniem merytorycznym. Jeśli masz je za sobą, na pewno wiesz, że organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje ściśle określonych składników odżywczych. Z myślą o zdrowiu miłośników wegetariańskiej diety postanowiliśmy, że w naszym sklepie nie zabraknie specjalnej kategorii, w której znajdą się suplementy dla wegetarian urozmaicające wegedietę, a nawet zastępujące mięso z uwagi na to, że są źródłem białka dostarczającego organizmowi ważnych aminokwasów egzogennych.

Produkty dla wegetarian

W diecie wegetariańskiej nie może zabraknąć aminokwasów, których organizm nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć, a pozyskuje je ze zbilansowanych posiłków. Osoby spożywające mięso mają ułatwioną sytuację, ponieważ mięso to główne źródło aminokwasów egzogennych. Wegetarianie zamiast mięsnych posiłków stawiają na odpowiednio skomponowane potrawy, jedzą urozmaicone produkty zawierające białko, a suplementy diety dla wegetarian wykorzystują do likwidowania niedoborów składników pokarmowych. W ich diecie bardzo ważną rolę odgrywa spirulina. W Ginseng Poland zadbaliśmy o to, aby ten produkt znalazł się w postaci nie jednego, a kilku suplementów. Spirulina to nic innego jak algi morskie o wysokiej zawartości białka, bogate w witaminy i mikroelementy dla wegetarian. Nasza oferta obejmuje dwa rodzaje tego suplementu – Spirulinę Hawajską i Kalifornijską. Są to suplementy dla wegetarian występujące zarówno w postaci proszku, kapsułek jak i tabletek.

Niezbędne witaminy, gdy nie spożywasz mięsa

Suplementacja dla wegetarian wymaga wyboru odpowiednich, wysokiej jakości produktów. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie takie suplementy, których jakość została potwierdzona badaniami w akredytowanej jednostce badawczej. Oferujemy również sprawdzone witaminy dla wegetarian, a głównie te, które w znaczących ilościach naturalnie występują jedynie w produktach pochodzenia zwierzęcego. Pierwszą z nich jest witamina B12 dla wegetarian, której niedobór może prowadzić do niedokrwistości i problemów neurologicznych. Kolejną z witamin niezależnie od rodzaju diety muszą suplementować wszyscy. Zapotrzebowanie na nią zależy od wieku, masy ciała i stopnia nasłonecznienia, czyli pory roku. Witamina D dla wegetarian, bo o niej tu mowa, to również idealny wybór dla wszystkich osób, które pragną nieustannie cieszyć się pełnią zdrowia.

Suplementy dla wegetarian

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Aktywne filtry