Suplementy na odchudzanie

Suplementy na odchudzanie i sylwetkę

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Zastosowanie zasad zdrowego odżywiania pozwala na skuteczne zrzucenie zbędnych kilogramów, a także na nauczenie się prawidłowych nawyków żywieniowych. Wprowadzenie do codziennego grafiku aktywności fizycznej podnosi efektywność diety a przede wszystkim polepsza samopoczucie. Efekty te można wzmocnić stosując suplementację składnikami roślinnymi, np. czerwona herbata, gorzka pomarańcza, zielona kawa, zielona herbata, guarana, L-karnityna, żeń-szeń, witamina C, witaminy z grupy B, herbaty poprawiające metabolizm.


Suplementy na sylwetkę - co pomaga?
Kofeina, bo przeciwdziała zmęczeniu, przez co możemy dłużej trenować. Zielona herbata, bo działa podobnie, jak kofeina. Kapsaicyna, bo jej ostrość pobudza trawienie. I błonnik, bo również dzięki niemu trawimy szybciej i wydajniej. Żeń-szeń bo dotlenia komórki i zwiększa wydolność organizmu, chrom bo pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Guarana, gorzka pomarańcza, zielona kawa, te wszystkie składniki spełniają swoje zadanie, ale kofeina przyjmowana do wydłużania treningu, bez treningu, jest bez sensu. Ruch to zdrowie, przemyślana dieta to zdrowie i suplementy na odchudzanie w tym połączeniu to dobry start.

Suplementy na sylwetkę - jako świetny dodatek
Chcesz przyśpieszyć efekty ćwiczeń i diety. Chcesz się wspomóc, wzmocnić. Na liście obok ćwiczeń fizycznych, zdrowej sałatki i nawadniania organizmu chcesz dodać coś, co będzie kropką nad „i”. Może to być oczywiście suplement na sylwetkę, herbata ziołowa, żeń-szeń. Cieszy nas każdy zakup i mamy nadzieję, że za nim stoi chęć zmiany Twojego stylu życia. I trzymamy za to mocno kciuki!

Suplementy na odchudzanie

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Pakiet Odchudzanie

Pakiet Odchudzanie

Cena podstawowa 73,00 zł -20% Cena 58,40 zł brutto
  • Obniżka