W naszej rodzinie wszystko zaczęło się od żeń-szenia. Ginseng Poland to rodzinnafirma istniejąca od 1991 roku. Nazwa pochodzi od angielskiego słowa „GINSENG” czyli żeń-szeń, rośliny adaptogennej, którą pokochaliśmy od razu.  Na bazie żeń-szenia powstały pierwsze produkty oferowane do dziś naszym Klientom – Ginseng 200, Ginseng 500, Ginseng 500 plus. Od lat współpracujemy z dostawcami żeń-szenia najwyższej jakości. Potwierdzamy to badaniami w Akredytowanej Jednostce Badawczej.

Ginseng to miłość do żeń-szenia ale nie tylko.  Wierzymy w siłę natury, moc ziół i naturalnych składników dlatego nasza oferta zawiera również produkty takie jak Spirulina,

Kordyceps, Traganek, Olekardin, Reishi + Acerola, Czerwone Winogrona  i inne.  

Oferowane produkty pochodzą z wysoko selekcjonowanych roślinnych ekstraktów tak aby całkowicie wykorzystać ich drogocenne właściwości. Posiadają odpowiednie badania, certyfikaty,  zgodnie obowiązującymi przepisami i regulacjami. Cieszy nas , że świadomość dbania o siebie , w tym odpowiednia dieta , aktywność  fizyczna, relacje z bliskimi stają się dla nas coraz ważniejsze.

O zdrowie można dbać na wiele sposobów, pielęgnując i inwestując w nie będziemy mogli  dłużej cieszyć się jego urokami i dobrym samopoczuciem.

Sklep internetowy Ginseng Poland to pomysł, który powstał z własnych doświadczeń i potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każde zakupy u nas. Odwdzięczamy się dobrą ceną, miłą obsługą, szybką dostawa i dużym wyborem. I mamy nadzieję, że to widać! 

Oferujemy To, co w przyrodzie najcenniejsze.

Pozdrawiamy,

Karolina wraz z zespołem Ginseng Poland