Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy  otwarci na współpracę, chętnie porozmawiamy nie tylko o suplementach 

Zespół Ginseng Poland

Firma Ginseng Poland to firma rodzinna.

Uczciwie,  rzetelnie i odpowiedzialnie realizujemy naszą działalność od 1991 roku. Staramy się dbać o dobre relacje z Klientami, Kontrahentami, pamiętając o indywidualnym podejściu do każdego. 

Zaufanie jakim firma została obdarzona w trakcie swojej działalności zaowocowało współpracą zarówno z hurtowniami jak i sklepami zielarsko-medycznymi, zielarskimi, specjalistycznymi i innymi na terenie całej Polski.

Naszymi partnerami międzynarodowymi są firmy: Cyanotech Corp. USA, Earthrise USA, Harbin Yeekong, Natural Factors, Plantapol S.L., Solchem Nature,  Gonmisol SA, Sabinsa Europe GmbH, Denk Ingredients GmbH, NutriFoods.

Oferowane produkty pochodzą z wysoko selekcjonowanych roślinnych ekstraktów tak aby całkowicie wykorzystać ich drogocenne właściwości. Posiadają odpowiednie badania, certyfikaty,  zgodnie obowiązującymi przepisami i regulacjami.

Jakość produktów potwierdza Instytut Włókien Naturalnych i  Roślin Zielarskich w Poznaniu, Phytopharm Klęka S.A., oraz Laboratorium Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno –Epidemiologicznej. Od 2010 roku nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma.

Dokładamy wszelkich starań aby oferować  Państwu

To, co w przyrodzie najcenniejsze


Kontakt z nami

opcjonalne