Suplementy dla wegan

Przejście na dietę roślinną wymaga dużej zmiany w podejściu do odżywiania. Powodów niejedzenia pokarmów odzwierzęcych jest kilka. Niektóre osoby kierują się pobudkami etycznymi, natomiast inne chcą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować ze swojej diety sztuczne dodatki, które negatywnie wpływają na zdrowie. Ponadto, część osób po prostu nie lubi smaku mięsa lub ma problemy z trawieniem pokarmów odzwierzęcych. W tej kategorii znajdują się witaminy i suplementy dla wegan, dzięki którym skutecznie uzupełnisz braki w swojej diecie.

Suplementy dla wegan

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Produkty dla wegan

Pełnowartościowa dieta bogata w składniki odżywcze to podstawa zachowania homeostazy w organizmie. Aby utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie, musimy dostarczać wraz z pożywieniem niezbędne mikro i makroelementy. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz suplementy dla wegan charakteryzujące się wysoką biodostępnością. Oferujemy preparaty stanowiące uzupełnienie zróżnicowanej diety roślinnej.

  • Oferujemy m.in. vitis vinifera, czyli suplement diety w formie kapsułek, pozyskany zarówno z pestek, jak i skórek czerwonych winogron. Ekstrakt zawiera m.in. proantocyjanidyny, które wykazują właściwości ochronne naczyń krwionośnych. Ponadto zawarty w vitis vinifera resveratrol jest silnym antyoksydantem.
  • W naszej ofercie dostępne są także standaryzowane ekstrakty z roślin z dodatkiem witaminy B1, B3 (niacyna), a także B6 i C. Suplementy tego typu są w formie płynnej, dzięki czemu wyróżniają się wysoką biodostępnością.

Suplementy dla wegan

W tej kategorii znajdują się także suplementy zawierające witaminę C, kurkuperynę i spirulinę. Ponadto, oferujemy specjalne kompleksy fosfolipidów, ekstrakty ze skórek i pestek winogron oraz olejki zawierające CBD. W naszym sklepie dostępne są także naturalne herbaty będące połączeniem kilku roślin oraz tradycyjne czarne lub zielone herbaty, bez zbędnych dodatków, barwników i aromatów. Witaminy dla wegan oraz suplementy powinny stanowić uzupełnienie diety dla osób, które zdecydowały się nie spożywać pokarmów odzwierzęcych. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór preparatów, które pomogą Ci zachować zdrowie i dobre samopoczucie.