Czyste Owoce 750 ml

Skoncentrowany, w 100% naturalny i bezpieczny  płyn do usuwania pozostałości pestycydów, nawozów i zanieczyszczeń z owoców i warzyw. Brak sztucznych barwników, substancji zapachowych i szkodliwych konserwantów gwarantują zachowanie zdrowia i naturalnego  smaku mytych produktów. Łagodny dla dłoni bezpieczny dla organizmu i środowiska.

Masz pytania?

Zapytaj sprzedawcę

(62) 767 8004

Wydaj jeszcze 100,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!


18,90 zł brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

14 dni na zwrot

Towar można zwrócić przez 14 dni

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od 100 zł

Najlepsza jakość

Oferta najlepszych producentów

Silnie skoncentrowany, w 100% organiczny i bezpieczny  płyn do usuwania pozostałości pestycydów, nawozów i zanieczyszczeń z owoców i warzyw. Brak sztucznych barwników, substancji zapachowych i szkodliwych konserwantów gwarantują zachowanie zdrowia i naturalnego smaku mytych produktów. Łagodny dla dłoni bezpieczny dla organizmu oraz środowiska.

  • Środek ten oparty jest na naturalnych składnikach i nie zawiera ani substancji zapachowych, ani barwników czy spieniaczy.
  • Bezpieczny, używając go nie ma obawy o zdrowie. Nie działa alergizująco, nie posiada substancji alergennych. Powstały w oparciu o naturalne składniki nie wyrządzi krzywdy naszej skórze a tym bardziej mytej żywności.

Sposób użycia:

1. Rozcieńczyć w wodzie zgodnie z instrukcja na etykiecie.
2. Namoczyć owoce czy warzywa przez kilka minut.
3. Wyjąc / odcedzić i opłukać pod bieżącą wodą.

Produktu nie należy stosować do owoców, z których wypłukanie preparatu nie będzie możliwe. Mogą to być produkty o naruszonej strukturze, których wypłukanie będzie utrudnione. Jednak pozostałości preparatu nie stanowią zagrożenia, jedynie mogą zakłócić smak produktów i znacznie obniżyć ich pH.

Skład preparatu:

Woda, Alkohol izopropylowy, Cytrynian Sodu, Kwas cytrynowy, Kwas mlekowy, Kwas Octowy

Copyright© 2020
Ginseng Poland. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Kopiowanie i używanie treści (opisy i zdjęcia) jest dozwolone jedynie za zgodą Ginseng Poland.