W Ginseng lubimy naturalnie i zdrowo - i takie są nasze produkty

Mała, rodzinna firma, wyselekcjonowane produkty, jakość i samo dobro - tak w skrócie możemy opisać naszą markę, która od lat dostarcza do Waszych domów produkty, które bronią się same. Sklep z suplementami? Oczywiście, ale z misją! Jeśli chcesz zadbać o siebie i wzbogacić dietę o składniki prosto z natury - zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym ;)

U nas masz wybór!

Drodzy Klienci,

Większość z nas czuje się zaskoczona obecną sytuacją. Staramy się odnaleźć w nowej rzeczywistości i mimo wszystko spoglądać optymistycznie w przyszłość. 

My ze swojej strony,  prowadzimy szereg czynności mających na celu zachowanie bezpieczeństwa i higieny w naszej firmie. Pracownicy wyposażeni są w środki ochrony osobistej, ograniczyliśmy kontakty bezpośrednie z Klientami i Kontrahentami, Partnerami, przestrzegamy zasad higieny i dezynfekcji. Staramy się aby zakupy w sklepie internetowym były dla Państwa jak najbardziej bezpieczne. 

Wspierajmy się!

Dołącz do Nas

zarejestruj konto

Dlaczego warto

założyć konto

 • Pełna historia zamówień
 • Łatwe ponawianie zamówień
 • Dedykowane kody rabatowe
 • Interesujące artykuły

Masz pytania?

pomoc specjalisty

(62) 767 8004

(+48) 603 051 067

Godziny pracy biura
Pn. - pt.: 7:00 - 15:00 

Formularz kontaktowy

Strefa wiedzy
Green Zone

 • Żeń-szeń - dlaczego on?
  18 / 05 / 2020

  Żeń-szeń, korzeń Ginseng, korzeń życia, wszechlek - to wszystko nazwy jednej, małej i niepozornej roślinki (a w zasadzie jej korzenia), która w medycynie istnieje już od 4 tysięcy lat.

 • O suplementacji - jak ja to robię?
  16 / 05 / 2020

  Suplementy diety - jak to się u mnie zaczęło? Ginseng to rodzinna firma, stąd nic dziwnego, że z superfoodsami i suplementami mam do czynienia niemal od zawsze. W moim domu była to po prostu nat [...]

 • Zdrowe odżywianie - jak skutecznie...
  15 / 05 / 2020

  Moja rada? Przede wszystkim traktować siebie samego z szacunkiem, troską i uwagą. Wiem, że to może banalne, ale uważam, że wszystko zaczyna się w głowie. Zdrowe odżywianie, zdrowy styl życia to coś...